close

Du befinder dig muligvis på den forkerte OBO-Bettermann-internetside. Du kan skifte til følgende landevarianter:

Kontakt

Kontaktformular

Lars Køppen
Managing Director/Adm. Direktør
Tel: +45 70 20 25 23
Mobil: +45 61 13 19 19
E-Mail: koppen.lars@obo.dk

Brian Lindblad
Projektingeniør
Mobil: +45 23 82 14 14
E-Mail: lindblad.brian@obo.dk 

Lars Olsen
Projektingeniør
Mobil: +45 40 20 17 17
E-Mail: olsen.lars@obo.dk 

Sofie Ruparelia
Inter salg
Tel: +45 70 20 25 23
E-Mail: ruparelia.sofie@obo.dk 

Gitte Larsen
Inter salg
Tel: +45 70 20 25 23
E-Mail: larsen.gitte@obo.dk 

Kim Marquardsen
Lager
Tel: +45 70 20 25 23
E-Mail: Marquardsen.kim@obo.dk 

Michael Jensen
Lager
Tel: +45 70 20 25 25
E-Mail: jensen.michael@obo.dk

Tiltale
Postnummer / Sted
Ønsker du en kopi af denne meddelelse?

 Det står dig fuldkommen frit for at kontakte os via denne formular eller via andre kommunikationsmåder. Hvis du gerne vil tage brug af denne mulighed, spørger vi kun om data i pligtfelter, som typisk også findes i din e-mail-signatur og som vi af erfaring ved er nødvendige for at kunne svare på dine spørgsmål inden for din egen interesse. Derudover står det dig frit for at registrere yderligere informationer, som kan være en fordel for den personlige tiltale og til svar på dine spørgsmål. Enkeltheder indden for databehandling findes i vores datahenvisninger.